www.oscargaming.com Новиот Сајт!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.oscargaming.com Новиот Сајт!

www.oscargaming.com Новиот Сајт!
 
HomeБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез

 

 IMAM PROBLEM

Go down 
3 posters
АвторПорака
mArO




Број на мислења : 4
Join date : 2010-02-23

IMAM PROBLEM Empty
ПишувањеПредмет: IMAM PROBLEM   IMAM PROBLEM I_icon_minitimeВто Фед 23, 2010 1:28 pm

Само што бев баниран на Oscar Gaming Beta на серверот беше VAC Ultimate Soldier дека имас многу убиства сите викаа дека иам WH а јас немам ништо неправилно бев бануван , а тој што требасе да биде бануван требаше да биде GkA ^ NIGHT.... pls unban! 77.29.61.1 ako e ova posto nezz kaj se glea ip ne igram odamna cs pls UNABN ako ne e toa ip pratete pm kazete kade da vidam !
Вратете се на почетокот Go down
defekt




Број на мислења : 8
Join date : 2010-02-18
Age : 46
Местолокација : Skopje

IMAM PROBLEM Empty
ПишувањеПредмет: Re: IMAM PROBLEM   IMAM PROBLEM I_icon_minitimeСре Фед 24, 2010 9:07 pm

mArO напиша:
Само што бев баниран на Oscar Gaming Beta на серверот беше VAC Ultimate Soldier дека имас многу убиства сите викаа дека иам WH а јас немам ништо неправилно бев бануван , а тој што требасе да биде бануван требаше да биде GkA ^ NIGHT.... pls unban! 77.29.61.1 ako e ova posto nezz kaj se glea ip ne igram odamna cs pls UNABN ako ne e toa ip pratete pm kazete kade da vidam !
www.seemyip.com Smile)
Вратете се на почетокот Go down
AgReSiVeN!

AgReSiVeN!


Број на мислења : 32
Join date : 2009-12-22
Age : 29
Местолокација : Radovis , Macedonia 2420

IMAM PROBLEM Empty
ПишувањеПредмет: Re: IMAM PROBLEM   IMAM PROBLEM I_icon_minitimeПон Мар 01, 2010 12:52 pm

mArO напиша:
Само што бев баниран на Oscar Gaming Beta на серверот беше VAC Ultimate Soldier дека имас многу убиства сите викаа дека иам WH а јас немам ништо неправилно бев бануван , а тој што требасе да биде бануван требаше да биде GkA ^ NIGHT.... pls unban! 77.29.61.1 ako e ova posto nezz kaj se glea ip ne igram odamna cs pls UNABN ako ne e toa ip pratete pm kazete kade da vidam !



"YOU HAVE BEEN UNBANED" -> By AgReSiVeN!

GL^HF IMAM PROBLEM Icon_geek
Вратете се на почетокот Go down
http://www.30mart.com
Sponsored content





IMAM PROBLEM Empty
ПишувањеПредмет: Re: IMAM PROBLEM   IMAM PROBLEM I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
IMAM PROBLEM
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» IMAM PROBLEM!
» Imam problem
» Toj sto me banirase .... ne e ZA ADMIN!
» IMAM PROBLEM!!!!!
» imam problem

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
www.oscargaming.com Новиот Сајт! :: Генерално :: Имате проблем ?-
Отиди до: